
Електропила ланцюгова Makita акумуляторна
3 888 ₴
- В наявності
- Код: DUC122Z
Акумуляторна ланцюгова пила Makita DUC122Z - потужна, легка і портативна пила.
Оснащена батареєю з тривалим терміном служби і захистом від перевантаження. Практична пила забезпечує швидкий різ, підвищення ефективності роботи та низьке енергоспоживання. Без інструментальна заміна ланцюга, просте регулювання натягу. У разі вибігу ланцюга спрацює автоматичне гальмо (0,5 сек). Пила захищена від випадкового пуску. Безпеку роботи гарантує стопор на кінці леза. Прогумовані рукоятки знижують рівень вібрації, комфортно лежать у руках.
ОСОБЛИВОСТІ
Легка, компактна, відмінно збалансована, ергономічна конструкція
Зручні задні ручки з ізольованою поверхнею
Автоматична змазка ланцюга
Зручна горловина масляного бака
Заміна та натягнення ланцюга без додаткових інструментів
Блокування на кінцях леза допомагає уникнути небезпечного віддачі
Система Quick Stop миттєво зупиняє інструмент у разі блокування ланцюга в матеріалі, при цьому максимально запобігає зворотному удару
Захист рук та захисний вимикач з функцією блокування запуску інструмента забезпечують захист працівника
Високоякісний металевий редуктор, якісні складові та металеві шестерні збільшують термін служби
Добрий робочий потенціал
Практичний, вдаростійкий корпус
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Тип: побутова
Розташування двигуна: продольне
Номінальна напруга: 36В
Ємність АКБ: 6.0 Ач
Довжина шини: 30 см
Крок ланцюга: 1/4"
Кількість обертів: 1300 - 9000 об/хв
Об'єм масляного бака: 80 мл
Тип масляного насоса: автоматичний
Безключове регулювання натягу ланцюга: є
Гальмо ланцюга: є
Час спрацювання гальма ланцюга: 0.5 сек
Час зарядки акумулятора: 60 хв
Вага: 2.6 кг
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
Пила Makita DUC122Z - 1 шт.
Шина 30 см - 1 шт.
Ланцюг - 1 шт.
АКБ (36V, 6Ah) - 2 шт.
Зарядний пристрій - 1 шт.
Пластиковий кейс - 1 шт.
Інструкція російською мовою
Гарантійний талон (12 місяців)
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина шини | 300 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 10.5 м/сек |
| Кількість обертів | 9000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 80 мл |
| Рівень шуму | 97 дБ |
| Вага | 2.6 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
- Ціна: 3 888 ₴



