
Підвісний гамак HIeha з москітною сіткою, нейлоновий, з кишенею, повний комплект 263×135 см, зелений
1 050 ₴
- В наявності
- Код: 2221010
Підвісний гамак з москітною сіткою HIeha нейлоновий, з кишенею, повний комплект
Підвісний гамак з москітною сіткою HIeha нейлоновий, з кишенею, повний комплект, зелений
Пошитий з нейлону - міцної і, одночасно, легкої тканини. Гамак легко складається в спеціальний чохол. Також, його можна прати в пральній машинці. Ви можете використовувати гамак як з москітною сіткою, так і без неї, просто закріпивши її знизу самого гамака. Збоку гамака туристичного знаходиться зручна кишенька, в яку ви можете покласти телефон, пляшку з водою або будь-які інші дрібниці.
Похідний гамак HIeha з москітною сіткою надійно захистить вас від літаючих комах і їх укусів. Такий гамак напевно стане в нагоді вам на дачі, в поході, на рибалці. Москітна сітка прошита вздовж гамака з одного боку, а з іншого - закривається на блискавку. Також, завдяки москітній сітці, ви будете захищені від сильних поривів вітру і супутнього йому піску і дрібного сміття.
Характеристики:
- Матеріал: нейлон;
- Розмір в розкладеному вигляді: 263х135 см;
- Розмір в складеному вигляді: 29х20 см;
- Вага: 0.8 кг;
- Максимальна вага: 200 кг;
- Москітна сітка з одного боку пришита;
Комплектація:
- гамак;
- чохол для транспортування та зберігання (пришитий і виконує функцію кишені);
- «S» гачки, 2 шт. (сталь 5 мм);
- мотузка -підвіс, 2 шт. (нейлоновий плетений шнур діаметром 4 мм);
- стропи, 2 шт. (ремінь довжиною 2 м).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип гамака | Одномісний |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Матеріал ложа | нейлон |
| Довжина ложа | 2600 мм |
| Ширина ложа | 1400 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Каркас (стійка) | Не передбачений |
| Захисна антимоскітна сітка | Є |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри гамака | |
| Довжина | 2630 мм |
| Ширина | 1350 мм |
| Вага | 0.8 кг |
| Комплектація гамака | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Матрац | Ні |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 1 050 ₴




