
Охолоджувач повітря Germatic SK-001J 120W, з сенсорними кнопками, пультом, колесами та резервуаром 5,5 л
2 000 ₴
- В наявності
- Код: M14925
+380 (95) 015-33-80
Менеджерповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Охолоджувач повітря Germatic SK-001J, (120W, сенсорні кнопки, пульт, екран, колеса, автообіг, ємність - 5,5л, 2 контейнери для льоду)
Охолоджувач повітря Germatic SK-001J – це переносний, компактний кондиціонер, що охолоджує, очищає та зволожує повітря навколо Вас. де б Ви не знаходилися. З його допомогою Ви створите комфортну температуру навіть у найспекотніші дні. Просто додайте в нього трохи води, натисніть кнопку і насолоджуйтесь прохолодним вітерцем, що охолоджує.
Три регульовані режими швидкості надають вам точніший контроль, а тихий вентилятор здійснює циркуляцію повітря до 8 годин в одному заповненні.
Переваги:
- Не потребує особливої установки;
- Зволожує та очищає повітря;
- Працює від мережі;
- Можливість керування пультом;
- Три регульовані режими швидкості;
- Тихий вентилятор.
Характеристики:
- Матеріал: пластик;
- Потужність: 120W;
- Тип: охолоджувач;
- Площа, що рекомендується: 10м.кв;
- Об'єм резервуару для води: 5,5л;
- від мережі 220В;
- Розмір: 24 х 20 х 56 см;
- Вага: 2.1 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Тип вентилятора | Колонний |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Споживана потужність | 120 Вт |
| Регулювання швидкості | Так |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип управління | Електронне |
| Рекомендована площа приміщення | 10 кв.м |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 560 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Вага | 2.1 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Білий, Білий |
| Країна-виробник товару | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 000 ₴



