
Ліжко-розкладачка похідна Ranger Military Steel металеве. Туристична розкладачка для кемпінгу, риболовлі та відпочинку
1 540 ₴
- В наявності
- Код: 20522506/5
+380 (95) 015-33-80
Менеджерповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Металева розкладачка Ranger Military Steel витримає велику дорослу людину, у складеному вигляді практично не займає місця.
Душе швидко і легко розкладається, сам процес займе не більше 10 секунд. Шість ніжок конструкції роблять розкладачку дуже стійкою, щоб ніжки не роз'їжджалися додатково між собою стягуються ременем.
- рама: сталь;
- тканина: Оксфорд 600D;
- колір: тканина - зелений, каркас - сірий;
- розмір у розкладеному вигляді: 43 х 189 х 72.5 см (ВхДхШ);
- розмір у складеному вигляді: 90 х 24 х 10 см (ВхГхШ);
- розмір спального місця: 43 х 189 х 62 см (ВхДхШ);
- вага: 6 кг;
- навантаження: 120 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркаса розкладачки | Метал |
| Підстава спального місця розкладачки | Оксфорд 600D |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Колір | Блакитний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Довжина | 1890 мм |
| Ширина | 752 мм |
| Висота | 430 мм |
| Вага | 6 кг |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 900 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 240 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 100 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 540 ₴




