
Перетворювач напруги Power Inverter 4000W
5 999 ₴
4 799,20 ₴
- В наявності
- Код: M15398
Перетворювач напруги інвертор 4000W 12V – це сучасний та надійний пристрій, який забезпечує живлення побутової техніки та електроніки у місцях, де немає доступу до електромережі. З його допомогою ви зможете підключати електроінструменти, ноутбуки, телефони, аудіо- та відеотехніку, освітлювальні прилади та інші електроприлади як у дорозі, так і на дачі чи в умовах автономного використання.
Інвертор має багаторівневу систему захисту: від перегріву, короткого замикання, перевантаження та низької напруги. Для стабільної роботи використовується активне охолодження вентилятором. Ефективність роботи пристрою досягає 85–90%, що гарантує оптимальне використання енергії.
Основні характеристики:
-
Вхідна напруга: 12V
-
Вихідна напруга: 220–240V
-
Потужність:4000W
-
Вихідна частота: 50 Гц (±5%)
-
ККД: 85–90%
-
Захист: від перегріву, перевантаження, короткого замикання, низької напруги
-
Система охолодження: вентилятор
Перетворювач напруги 4000W – це компактне рішення для тих, хто потребує стабільного живлення техніки у будь-яких умовах. Він стане надійним помічником для автомобілістів, туристів, власників заміських будинків і майстерень.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220~240 В |
| Номінальна потужність | 4000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 4000 Вт |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| ККД, не менше | 90 % |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 4000 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Номінальна потужність, Вт | 3500 |
- Ціна: 4 799,20 ₴

