Акумуляторний безщітковий культиватор HAYAMI HA-1039 2 акб 48W
Компактний і автономний культиватор для проріджування грядок, розпушування, культивації ґрунту на невеликих ділянках. Також підходить для додаткової обробки ґрунту після обробітку сільськогосподарською технікою.
ВАЖЛИВА ОСОБЛИВІСТЬ: ПОТУЖНИЙ ДВИГУН
Культиватор оснащений електродвигуном з високим моторесурсом. Він має потужність 300 Вт і не вимагає додаткового обслуговування.
Акумуляторний безщітковий культиватор HAYAMI HA-1039
Складна металева штанга регулюється в діапазоні від 90 до 120 см одним легким рухом руки.
ДОВГА АВТОНОМНА РОБОТА БЕЗ ПІДЗАРЯДКИ
За автономність культиватора HAYAMI HA-1039 відповідають 2 потужних 6-амперних акумулятори з напругою 21 В. Одного заряду вистачає на 40-60 хвилин роботи, в залежності від навантаження, типу обробки, щільності і вологості грунту. Статус батарей відображається на маленькому цифровому екрані, тому ви не пропустите момент, коли потрібно їх зарядити.
ЕФЕКТИВНА КУЛЬТИВАЦІЯ
Точні фрези з гострими різноспрямованими зубцями забезпечують якісну обробку ґрунту. Максимальна ширина становить 230 мм. Глибина – 160 мм.
Комплектація:
Акумуляторний культиватор HAYAMI HA-1039 – 1 шт.
Літій-іонний акумулятор 48 В, 6 А·год – 2 шт.
Зарядний пристрій – 1 шт.
Фрези з міцного металу – 2 шт.
Телескопічна труба (довжина регулюється від 90 до 120 см) – 1 шт.
Інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Електричний |
| Максимальна ширина обробки | 23 см |
| Максимальна глибина обробки | 16 см |
| В комплекте оборудования | Фрези, Культиватор, Акумулятор |
| Гарантійний термін | 5 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Напруга акумулятору | 21 В |
- Ціна: 4 410 ₴




